Ana Menü Webmaster

En İyi 7 WordPress Kişisel Blog Teması

Bir kişisel blog sitesi açmak istiyorsanız başlamadan önce dikkat etmeniz aslında bir çok etken bulunmaktadır. Bunlardan biriside elbette sitenizde kullanacağınız yazılım tasarımdır. Bu yazıyı okuyorsanız ki sanıyorum WordPress’i tercih etmişsiniz demektir. Güzel bir tercih olmuş; Çünkü WordPress oldukça fazla seçeneğiyle biz webmasterlara işlerimizi kolaylaştırmak açısından büyük olanaklar sunmakta. Şimdi size bir tema bulmamız gerekiyor. Bu yazıdada şimdi ben en sevdiğim hoşuma giden kişisel blog temalarını listeleyeceğim ve sizlere sunacağım. Ücretsiz En iyi 7 Kişisel Blog Teması adlı konumuza başlayalım.

1- HeroPress

WordPress-Kişisel-Tema

Bu temayı ister kişisel olarak ister kurumsal olarak kullanabilir , kendinizin ve firmanızın tanıtımınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Üst bölümlerde bulunan sosyal medya ikonları ve telefonla ulaşma özelliği sayesinde firmalar tarafından oldukça kullanılmaktadır.

2- Llorix One Lite

SEO ajansları için gayet kullanışlı olabilecek bir temadır. Altta bulunan alanları sayesinde kolaylıkla referans ekleyerek müşterilerinize kendinizi tanıtabilirsiniz.

3- Himalayas

Tek sayfa özelliği sayesinde kullanıcılarınızı sayfaları gezdirmeden tek sayfada hizmetlerinizi ya da kendinizi anlatabilirsiniz. Ya tek sayfa ürünleriniz için güzel bir tema olabilir.

4- Leanex Lite

Fotoğrafçılıkla uğraşan ve görsellerini kullanıcılarıyla yayınlamak isteyenler için mükemmel bir temadır . Kullanışlı ve göze hitap eden bir tema .

5- Wedding Photos

Görsellerinizi yayınlamak için , firmanızın hizmetlerini tanıtmak için kullanışlı ve tamamen göze hitap eden bir temadır. Kurumsal sitelere tavsiye ediyoruz.

6- Photograph

Şüphesiz fotoğrafçılar ve görsellerini yayınlamak isteyenler için süper bir temadır . Göze hitap etmesi ve kolay menülendirilmesiyle kolay ve güzel temadır.

7- Rock Band

Koyu temasıyla koyu renk sevenler için uygun bir temadır.

Bu yazımızdaki amacımız aslında kaliteli bir site görünümüne sahip olmak için illa para ödeyeceksiniz diye bir kuralın olmadığını anlatmaktı. Okuduğunuz ve bizlere destek verdiğiniz için teşekkür ediyor diğer yazılarımızı okumaya davet ediyorum .

hhbozlak
Webmaster , Seslendirmen , Blogger 8 Yıldır internet üzerinde kendimi geliştirmeye ve her geçen gün yeni atılımlar yapmaya devam ediyorum . Yeni kişisel blogum olan hasanbozlak.com.tr ile karşınızdayım.
https://hasanbozlak.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir