Otomatik backlink yapılan siteler

thumbnail

Seo yani Arama Motoru Optimizasyonu işlemleri yapılırken siteyle ilgili birçok işlem yapılmaktadır . Bunlardan birisi de backlink çalışmasıdır. Peki nedir bu backlink?

Backlink, bir sitenin başka bir siteye vermiş olduğu, anasayfasında veya herhangi bir sayfasında bannerinin veya metin linkinin bulunması durumunda Pagerank değerinin yükselmesi için önemli olan bir link sistemidir. / WİKİPEDİA

Yani gelişmiş bir siteden az gelişmiş bir siteye yapılan link çıkışıdır. Bu linki kullanıcıların göreceği bir yerine koymakta gerekmiyor. Bu backlink çalışmalarında asıl amaç, botların kendi sitelerini daha fazla ziyaret etmeleri ve indexleme hızlarını bu şekilde arttırılmasıdır.

Sizler için bu yazımızda otomatik backlink oluşturmanıza yardımcı olacak websitelerini derledim. Başlamadan önce sizleri uyarıyorum. Backlink çalışmaları azı karar olduğu gibi de çoğu zarar olabilmektedir. Otomatik Backlink çalışmalarında ise fazlaya kaçırmadan kullanmak gereklidir.

1- Moradam Backlink 28 Adet

Kaliteli sitelerde sitenizi sorgulayarak sitenizin indexlenmesini ve site datalarına eklenmesini sağlamaya çalışan kaliteli bir backlink çalışması yapmaktadır. Tavsiye edilir.

2- Open Admin Tools Backlink

Pingleme yaparak sitenize botları yönlendirmeyi hedefleyen bir webmaster sitesidir.

3- W3SEO Backlink

Bir Seo sitesi , webmaster yardımcısıdır. Aradığınız bir çok webmaster aracını bu siteden bulabilirsiniz.

4- U Bilişim Backlink

Aşağıdaki forma gerekli bilgileri doldurun. “Once” seçeneği 3000’in üzerinde linki 1 tur atacak ve duracatır.
Aracı istediğiniz kadar ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

5- NeralyWeb

140 Adet siteye sizler için kısa bir sürede backlinkleme yapan bir sitedir.

Yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Umarım verdiğim linkler işinize yarayacaktır. Sitemde bu ve bunun gibi bilgileri yayınlamaya devam edeceğim takipte kalın. 🙂

Webmaster , Seslendirmen , Blogger 8 Yıldır internet üzerinde kendimi geliştirmeye ve her geçen gün yeni atılımlar yapmaya devam ediyorum . Yeni kişisel blogum olan hasanbozlak.com.tr ile karşınızdayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top